شرکت مهندسی داریا سرور تامین کننده تجهیزات دیتاسنتر و مراکز داده در ایران
آدرس
تهران خواجه عبد الله انصاری کوچه ششم.
شماره تماس
021-26700629
ساعات کاری
8 صبح الی 17 بعد از ظهر

HPE سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11

۲۹ مهر ۱۳۸۱ 199 بازدید بدون دیدگاه
سرورهای جدید HP

سرورهای جدید HP

شرکت Hewlett Packard امروز یک مجموعه محاسباتی نسل ( سرورهای جدید HP ) بعدی را معرفی کرد. یک تجربه عملیاتی ابری را ارائه می دهد که برای تقویت محیط های هیبریدی و تحول دیجیتال طراحی شده است. سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 منابع محاسباتی بصری، قابل اعتماد و بهینه را در اختیار سازمان ها قرار می دهند. طیف وسیعی از بارهای کاری مدرن، از جمله هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل، برنامه های کاربردی ابری، برنامه های کاربردی گرافیکی فشرده، یادگیری ماشین، زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) مناسب هستند. ) و مجازی سازی. 

نیل مک‌دونالد، معاون اجرایی و مدیر کل Compute در HPE می‌گوید: اساس هر استراتژی ترکیبی، محاسبات است. «HPE Compute کسب‌وکارها را به لبه‌ها نزدیک‌تر می‌کند، جایی که داده‌ها ایجاد می‌شوند، تجربیات ابری جدید ارائه می‌شوند و امنیت یکپارچه است. سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی مهندسی شده اند تا یک تجربه عملیات ابری بصری، امنیت قابل اعتماد از طریق طراحی و عملکرد بهینه برای حجم کاری ارائه دهند.

فروش سرور dl380

شرکت داریا سرور تامین کننده سرورهای HPتجربه عملیاتی بصری Cloud

در سرورهای HPE ProLiant، اشتراک HPE GreenLake for Compute Ops Management یک کنسول مدیریتی بومی ابری را ارائه می دهد. این کارایی عملیاتی را با خودکارسازی ایمن فرآیند برای دسترسی، نظارت و مدیریت سرورها، بدون توجه به محل زندگی محیط محاسباتی، افزایش می‌دهد. 

این کنسول قابلیت‌های ساده، یکپارچه و خودکار را فراهم می‌کند تا به مشتریان اجازه دهد محاسبات خود را با دید و بینش جهانی کنترل کنند. مشتریان همچنین می‌توانند به راحتی هزاران دستگاه توزیع‌شده را سوار شوند و از به‌روزرسانی‌های سریع‌تر سفت‌افزار سرور برای تمرکز بر عملیات تجاری و نه مدیریت زیرساخت‌های پیچیده فناوری اطلاعات بهره‌مند شوند.

HPE GreenLake برای Compute Ops Management همچنین شامل گزارش ردپای کربن برای مشتریان برای مشاهده معیارهای انتشار، از سرورهای جدید HP منفرد تا محیط‌های محاسباتی کامل، برای نظارت بر مصرف انرژی است.


امنیت قابل اعتماد توسط طراحی

HPE همچنان به رهبری و ارائه زیرساخت‌های امن، از لبه تا ابر، از سطح سیلیکون با HPE Silicon Root of Trust، یک قابلیت امنیتی منحصر به فرد در صنعت که میلیون‌ها خط کد میان‌افزار را از بدافزار و باج‌افزار، با دیجیتال محافظت می‌کند، ادامه می‌دهد. اثر انگشتی که مختص سرور است. امروزه، HPE Silicon Root of Trust میلیون ها سرور HPE را در سراسر جهان ایمن می کند.

سرورهای نسل بعدی HPE ProLiant بر اساس این نوآوری امنیتی با ویژگی های جدید زیر برای محافظت از داده ها و سیستم ها ساخته شده اند:

  •  با نسخه جدید HPE Integrated Lights-Out (iLO)، با iLO6، از تأیید و احراز هویت اجزای دستگاه اطمینان حاصل کنید . ILO  یک نرم افزار مدیریت سرور از راه دور است که مشتریان را قادر می سازد تا سرورهای جدید HP را بطور ایمن پیکربندی، نظارت و به روز رسانی کنند. آخرین نسخه دارای احراز هویت جدید با استفاده از پروتکل امنیتی و مدل داده (SPDM) است که یک قابلیت امنیتی کلیدی در سرورها برای احراز هویت و نظارت ایمن دستگاه‌ها در رویکرد مبتنی بر استانداردهای باز است.
  • با گنجاندن گواهینامه‌های پلتفرم و شناسه دستگاه امن (iDevID) به‌طور پیش‌فرض، از تغییرات دسترسی به هویت سرور منحصربه‌فرد جلوگیری کنید  .
  • با نظارت بر بوت ایمن و وضعیت سیستم از طریق ماژول پلتفرم قابل اعتماد (TPM) یک لایه دیگر از احراز هویت به دست آورید.
  • بالاترین سطح امنیت را از طریق زنجیره تامین مورد اعتماد HPE اتخاذ کنید . HPE  Trusted Supply Chain  امنیت سرتاسری را با سرورهای تایید شده ای که دارای حفاظت سخت شده از داده ها در طول فرآیند تولید هستند، ارتقا می دهد. اخیرا، HPE  گزینه هایی را برای سرورهای تایید شده از کارخانه های مستقر در ایالات متحده برای تولید و ارسال در سراسر جهان گسترش داده است.

عملکرد بهینه برای هر حجم کاری

از آنجایی که سازمان‌ها حجم‌های کاری سخت‌تری از جمله هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و پروژه‌های رندر را اجرا می‌کنند، به محاسبات بهینه و عملکرد محاسباتی شتاب‌دار نیاز دارند. سرورهای نسل بعدی HPE ProLiant برای ارائه کارایی بالا در حجم‌های کاری فشرده یک سازمان و پشتیبانی از مجموعه‌ای از معماری‌ها، از جمله پردازنده‌های نسل چهارم AMD EPYC، پردازنده‌های نسل چهارم Intel Xeon Scalable و Ampere Altra و Ampere Altra بهینه‌سازی شده‌اند. پردازنده‌های مادری Max Cloud.

در مقایسه با نسل قبلی، سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 از پهنای باند ورودی/خروجی دو برابر بیشتر برای سخت‌ترین برنامه‌ها، 50 درصد هسته‌های بیشتر به ازای هر CPU برای بهبود تلفیق حجم کار، و 33 درصد تراکم پردازش گرافیکی با کارایی بالا در هر سرور برای پشتیبانی پشتیبانی می‌کنند. هوش مصنوعی و حجم کاری فشرده.

ارائه‌دهندگان خدمات و شرکت‌هایی که از حجم‌های کاری بومی ابری استقبال می‌کنند، برای ارائه قابلیت‌های چابک و توسعه‌پذیر برای هدایت نوآوری، به محاسبات اختصاصی و بومی ابری نیاز دارند. در ژوئن 2022، HPE اعلام کرد که اولین ارائه‌دهنده سرور سطح یک است که محاسبات را با سیلیکون بومی ابری بهینه شده، با استفاده از پردازنده‌های Ampere Altra و Ampere Altra Max Cloud Native، در سرور جدید HPE ProLiant RL300 Gen11 ارائه می‌کند .

HPE 32GB 2Rx8 PC5

P43328-B21 HPE 32GB 2Rx8 PC5-4800B-R Smart Kit


ارائه یک مدل مصرف پرداختی با HPE GreenLake

سازمان‌هایی که به دنبال انتقال از یک نسل به نسل دیگر هستند،. می‌توانند محاسبات نسل بعدی HPE را از طریق خرید زیرساخت سنتی یا از طریق مدل پرداختی با HPE GreenLake اتخاذ کنند. HPE GreenLake یک پلت فرم به عنوان یک سرویس است که مشتریان را قادر می‌سازد تا نوسازی داده‌ها را تسریع کنند و بیش از ۷۰ سرویس ابری را ارائه می‌دهد. می‌توانند در محل، در لبه، در یک مرکز هم‌مکانی و در فضای ابری عمومی اجرا شوند.

علاوه بر این، از طریق خدمات مالی HPE (HPEFS)، مشتریان می توانند دارایی های فناوری موجود را برای خرید فناوری جدید یا ارتقا یافته به سرمایه تبدیل کنند.گسترش تجربه مشتری با خدمات جدید

از طریق  خدمات HPE Pointnext ، یک تیم برنده جوایز متشکل از 15000 متخصص، مشتریانی که سرورهای HPE ProLiant Gen11 را به کار می گیرند. از تخصص عمیق جهانی برای استقرار سرورهای HPE ProLiant نسل بعدی و ایجاد تجربیات جدید. بینش در زمان واقعی از داده های خود می توانند استفاده کنند. و فناوری اطلاعات را برای باز کردن قفل ارزش مدرن کنید.

امروز، HPE از پیشرفت هایی در تجربه مشتری خود، پشتیبانی از سرورهای HPE ProLiant Gen11، از جمله:

  • HPE Pointnext Complete Care Secure Locations:  به مشتریان متخصصان منصوب شده برای ارائه پشتیبانی به مکان‌هایی که دسترسی. اتصال و همچنین ارتباطات الکترونیکی و کلامی تحت تدابیر امنیتی خاص است، ارائه می‌دهد.
  • HPE Expert on Demand: به مشتریان امکان دسترسی به خدمات حرفه ای با تخصص اختصاصی مرتبط با پیشنهادات محاسباتی نسل بعدی HPE را می دهد.
  • مرکز پشتیبانی HPE: که خدمات آنلاین و یک پلتفرم پشتیبانی را ارائه می‌کند. برای شامل همکاری بیشتر، مدیریت پرونده، عیب‌یابی عامل مجازی پیشرفته و داشبورد جدید بینش دیجیتالی ارتقا یافته است.
  • پشتیبانی:  از محاسبات نسل بعدی HPE  از سه تا پنج سال به هفت سال افزایش یافته است.

دسترسی

سرورهای HPE ProLiant Gen11 با پردازنده‌های نسل چهارم AMD EPYC از تاریخ 10 نوامبر برای سفارش در سراسر جهان در دسترس خواهند بود. از طریق پلتفرم ابری HPE GreenLake در دسترس خواهند بود. سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 با استفاده از پردازنده های Ampere امروز در سراسر جهان قابل سفارش است. تمامی سرورهای HPE ProLiant را می توان از طریق شرکای کانال HPE و HPE خریداری کرد.


HPE DL300 Gen10+ GPU 8p Keyed Cbl Kit| خرید HPE DL300 Gen10

سرورهای جدید HP

درباره شرکت هیولت پاکارد

Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE) شرکت جهانی لبه به ابر است. به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با باز کردن ارزش از همه داده‌هایشان در همه جا، به نتایج سرعت بخشند. HPE بر اساس دهه‌ها تجسم مجدد آینده برای پیشبرد شیوه زندگی مردم، راه‌حل‌های فناوری منحصربه‌فرد و هوشمند را ارائه می‌کند. HPE با ارائه خدمات ابری، محاسبات، محاسبات با کارایی بالا و هوش مصنوعی، لبه هوشمند. نرم‌افزار و فضای ذخیره‌سازی، تجربه‌ای ثابت را در تمامی ابرها و لبه‌ها ارائه می‌کند و به مشتریان کمک می‌کند تا مدل‌های تجاری جدید توسعه دهند. در راه‌های جدید مشارکت کنند و عملکرد عملیاتی را افزایش دهند.

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
موجود است، هم‌اکنون میتوانید سفارش دهید!
ناموجود!