شرکت مهندسی داریا سرور تامین کننده تجهیزات دیتاسنتر و مراکز داده در ایران
آدرس
تهران خواجه عبد الله انصاری کوچه ششم.
شماره تماس
021-26700629
ساعات کاری
8 صبح الی 17 بعد از ظهر

MDS9710

Part number

Product description

Cisco MDS 9700 Series component

DS-C9710

MDS 9710 Chassis, No Power Supplies, Fans Included

DS-X97-SF4-K9[1]

MDS 9700 Series Supervisor-4

DS-X9710-FAB31

MDS 9710 Crossbar Switching Fabric-3 Module

DS-CAC97-3KW

MDS 9700 3000W AC power supply

DS-CDC97-3KW

MDS 9700 3000W DC power supply

DS-X9748-3072-TK9

MDS 9700 48-port 64-Gbps FC module with 48x 32Gbps SW Optics

DS-X9748-3072-VK9

MDS 9700 48-port 64-Gbps FC module with 48×64 Gbps SW Optics

DS-X9648-1536K9

MDS 9700 48-Port 32-Gbps Fibre Channel Switching Module

DS-X9334-K9

Cisco MDS 9000 Family 24/10 SAN Extension Module

DS-C9710-V2K9

MDS 9710 V2 Base Config: Chassis, 2 Sup-4, 3 Fabric-3, 4 3K AC

DS-C9710-V3K9

MDS 9710 Config: Chassis, 2 Sup-4, 6 Fabric-3, 6 3K AC

DS-SFP-FC32G-SW

32 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

DS-SFP-FC32G-LW

32 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC

DS-SFP-FC16G-SW

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

DS-SFP-FC16G-LW

16 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC

DS-SFP-FC16GELW

16 Gbps Fiber Channel ELW SFP+, LC

DS-SFP-FC10G-SW

10 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

DS-SFP-FC10G-LW

10 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC

DS-SFP-FC8G-SW

8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

DS-SFP-FC8G-LW

8 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC

DS-SFP-FC8G-ER

8 Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC

SFP-10G-SR

10GBASE-SR SFP Module

SFP-10G-LR

10GBASE-LR SFP Module

SFP-10G-ER

10GBASE-ER SFP Module

CAB-9K16A-AUS

Power cord 250VAC 16A, Australia, source plug AU20S3

CAB-9K16A-CH

Power cord 250VAC 16A, China, source plug GB16C

CAB-9K16A-EU

Power cord 250VAC 16A, Europe, source plug CEE 7/7

CAB-9K16A-INT

Power cord 250VAC 16A, international, source plug IEC 309

CAB-9K16A-ISR

Power cord 250VAC 16A, Israel, source plug SI16S3

CAB-9K16A-SA

Power cord 250VAC 16A, South Africa, source plug EL 208, SABS 164-1

CAB-9K16A-SW

Power cord 250VAC 16A, Switzerland, source plug SEV 5934-2 Type 23

CAB-9K16A-US1

Power cord 250VAC 16A, United States/Japan, source plug NEMA 6-20

CAB-9K16A-US2

Power cord 250VAC 16A, United States/Japan, source plug NEMA L6-20

CAB-9K20A-NA

Power Cord, 125VAC 20A NEMA 5-20 Plug, North America/Japan

CAB-9K16A-KOR

Power Cord 250VAC 16A, Korea, Src Plug

CAB-9K16A-ARG

Power Cord 250VAC 16A, Argentina, Src Plug IR2073-C19

CAB-9K16A-BRZ

Power Cord 250VAC 16A, Brazil, Src Plug EL224-C19

CAB-C19-CBN

Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 16A, C20-C19 Connectors

DS-C9710-FD-MB

MDS 9710 – Front Door Kit

Licensed software

M97ENTK9

Enterprise package license for 1 MDS9700 switch

DCNM-SAN-M97-K9

DCNM for SAN License for MDS 9700

M97FIC1K9[2]

Mainframe package license for 1 MDS9700 switch

L-D-M97S-AXK9

DCNM License for SAN Analytics on MDS9700 3 year

L5-D-M97S-AXK9

DCNM License for SAN Analytics on MDS9700 5 year

Spare component

DS-C9710=

MDS 9710 Chassis, Spare, No Power Supplies, Fans Included

DS-X97-SF4-K9=

MDS 9700 Series Supervisor-4

DS-X9710-FAB3=

MDS 9710 Crossbar Switching Fabric-3 Module

DS-CAC97-3KW=

MDS 9700 3000W AC power supply

DS-CDC97-3KW=

MDS 9700 3000W DC power supply

DS-C9710-FAN=

MDS 9710 FAN Tray

DS-X9334-K9=

Cisco MDS 9000 Family 24/10 SAN Extension Module, Spare

DS-X9748-3072-TK9=

MDS 9700 48-port 64-Gbps FC module with 48x 32Gbps SW Optics, Spare

DS-X9748-3072-VK9=

MDS 9700 48-port 64-Gbps FC module with 48×64 Gbps SW Optics, Spare

DS-X9648-1536K9=

MDS 9700 48-Port 32-Gbps Fibre Channel Switching Module, Spare

DS-SFP-FC64G-SW=

64 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC32G-SW=

32 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC32G-LW=

32 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC16G-SW=

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC16G-LW=

16 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC16GELW=

16 Gbps Fiber Channel ELW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC10G-SW=

10 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC10G-LW=

10 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC8G-SW=

8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC8G-LW=

8 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC, Spare

DS-SFP-FC8G-ER=

8 Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare

DS-SFP-10GE-SR=SFP-10G-SR=

10GBASE-SR SFP Module, Spare

DS-SFP-10GE-LR=SFP-10G-LR=

10GBASE-LR SFP Module, Spare

SFP-10G-ER=

10GBASE-ER SFP Module, Spare

DS-CWDM8G1470=

1470 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1490=

1490 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1510=

1510 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1530=

1530 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1550=

1550 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1570=

1570 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1590=

1590 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DS-CWDM8G1610=

1610 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Channel SFP+, Spare

DWDM-SFP10G-xx.xx=

Cisco 10GBASE DWDM SFP+ Modules, Spare

CAB-9K16A-AUS=

Power cord 250VAC 16A, Australia, source plug AU20S3, Spare

CAB-9K16A-CH=

Power cord 250VAC 16A, China, source plug GB16C, Spare

CAB-9K16A-EU=

Power cord 250VAC 16A, Europe, source plug CEE 7/7, Spare

CAB-9K16A-INT=

Power cord 250VAC 16A, international, source plug IEC 309, Spare

CAB-9K16A-ISR=

Power cord 250VAC 16A, Israel, source plug SI16S3, Spare

CAB-9K16A-SA=

Power cord 250VAC 16A, South Africa, source plug EL 208, SABS 164-1, Spare

CAB-9K16A-SW=

Power cord 250VAC 16A, Switzerland, source plug SEV 5934-2 Type 23, Spare

CAB-9K16A-US1=

Power cord 250VAC 16A, United States/Japan, source plug NEMA 6-20, Spare

CAB-9K16A-US2=

Power cord 250VAC 16A, United States/Japan, source plug NEMA L6-20, Spare

CAB-9K20A-NA=

Power Cord, 125VAC 20A NEMA 5-20 Plug, North America/Japan, Spare

CAB-9K16A-KOR=

Power Cord 250VAC 16A, Korea, Src Plug, Spare

CAB-9K16A-ARG=

Power Cord 250VAC 16A, Argentina, Src Plug IR2073-C19, Spare

CAB-9K16A-BRZ=

Power Cord 250VAC 16A, Brazil, Src Plug EL224-C19, Spare

CAB-C19-CBN=

Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 16A, C20-C19 Connectors, Spare

DS-C9710-FD-MB=

MDS 9710 – Front Door Kit, Spare

Licensed software

M97ENTK9=

Enterprise package license for 1 MDS9700 switch

L-M97ENTK9=

E-delivery Enterprise package license for 1 MDS9700 switch

DCNM-SAN-M97-K9=

DCNM for SAN License for MDS 9700

L-DCNM-S-M97-K9=

E-delivery DCNM for SAN Package Advanced Edition for MDS 9700

M97FIC1K9=2

Mainframe package license for 1 MDS9700 switch

L-M97FIC1K9=2

E-delivery Mainframe package license for 1 MDS9700 switch

L-D-M97S-AXK9=

DCNM License for SAN Analytics on MDS9700 3 year spare

L5-D-M97S-AXK9=

DCNM License for SAN Analytics on MDS9700 5 year spare

دسته بندی

مشخات MDS9710

MDS9710 یک سوئیچ فیبر نوری مدل شبکه‌ای از شرکت سیسکو است که به عنوان یکی از محصولات سری Cisco MDS 9000 ساخته شده است. این سوئیچ برای استفاده در شبکه‌های ذخیره‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و ارتباطات فیبر نوری را بین دستگاه‌های ذخیره‌سازی مختلف فراهم می‌کند.

برخی ویژگی‌های اصلی این سوئیچ عبارتند از:

1. **پورت‌های فیبر نوری**: دارای تعداد زیادی پورت فیبر نوری که ارتباطات بالایی را فراهم می‌کند و امکان اتصال به دستگاه‌های ذخیره‌سازی مختلف را فراهم می‌کند.

2. **پشتیبانی از پروتکل‌های مختلف**: این سوئیچ از پروتکل‌های مختلفی از جمله Fibre Channel و Fibre Channel over Ethernet (FCoE) پشتیبانی می‌کند که ارتباطات ذخیره‌سازی را مدیریت می‌کند.

3. **قابلیت‌های مدیریتی پیشرفته**: MDS9710 دارای قابلیت‌های مدیریتی پیشرفته است که امکان مانیتورینگ، پیکربندی و مدیریت شبکه را فراهم می‌کند.

4. **پشتیبانی از قابلیت‌های پایداری و بازیابی**: این سوئیچ دارای قابلیت‌های بازیابی و پایداری است که اطمینان از عملکرد پایدار و مطمئن در محیط‌های ذخیره‌سازی فراهم می‌کند.

به طور کلی، MDS9710 یک سوئیچ بسیار پیشرفته و مطرح در دنیای شبکه‌های ذخیره‌سازی است که برای استفاده در محیط‌های حساس به کارآیی و پایداری مناسب است.

پارت نامبرها

باشد:

1. DS-C9710-K9: این پارت نامبر به خود سوئیچ اشاره دارد.

2. DS-C9710-FAN: این پارت نامبر به فن‌های سوئیچ اشاره دارد.

3. DS-C9710-POWER: این پارت نامبر به ماژول‌های تامین برق سوئیچ اشاره دارد.

4. DS-C9710-CHASSIS: این پارت نامبر به شاسی سوئیچ MDS9710 اشاره دارد.

این پارت نامبرها برای سفارش قطعات یدکی یا ارتقاء‌های سخت افزاری برای سوئیچ MDS9710 مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “MDS9710”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

FPR4K-NM-6X10SR-F

رایگان
موجود است، هم‌اکنون میتوانید سفارش دهید!
ناموجود!